Dinsdag drie tochten
De keus wordt groter. Dinsdag kan er ook in het midden van het land geschaatst worden op het Henschotermeer. Verder is er nieuwe tocht op het Oldambtmeer en een prachtige tocht door De Wieden in Overijssel.
Op de hoogte blijven? Volg onze actuele berichten op Twitter (@schaatstochten) of Facebook!
Actueel
di 7 februari 2012
wo 8 februari 2012
do 9 februari 2012
vr 10 februari 2012
za 11 februari 2012
zo 12 februari 2012
laatste update: ma 6 feb 2012
stuur een e-mail
Heb jij nieuwe of actuele informatie? Mail ons: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .
Zwartemeer-Kadoeler Rondetocht
| Afstanden: | 8 km (8.0 km unieke afstand) |
| Provincie: | Overijssel |
| Code: | Ov 19 |
| Status: |
|
Deze tocht gereden of een andere ervaring? Plaats dan onderaan je reactie!
Startplaatsen
- IJsbaan De Krieger, Oppenswolle 60, Sint Jansklooster, Steenwijkerland, OV
IJsvereniging: IJsclub Nooitgedacht
Meer informatie
| Bijzonderheden: | De tocht is een rondetocht van ca 8 km. Een tocht voor de hele familie en zeer geschikt voor kinderen. Maar doordat er extra brede baan sneeuwvrij wordt gemaakt heeft ook de snellere lange afstand rijder volop ruimte om meerdere ronden rijden. Schaatsen op het Zwarte Meer geeft mooie vergezichten op Genemuiden, Kampen en Zwolle. Het Zwartemeer ligt aan de rand van het natuurgebied de Wieden (met dorpjes als Giethoorn, Dwarsgracht en Belt Schutsloot) bij Sint Jansklooster en Vollenhove. Het inschrijfgeld is 5 euro. Starten kan vanaf 8.30 uur. Er is koek en zopie aanwezig. |
| Bereikbaarheid: | Provinciale weg N331 tussen Zwartsluis en Vollenhove. Afslag Heetveld, St. Jansklooster. Als adres voor uw navigatiesysteem kunt u Oppen swolle 60, Vollenhove intoetsen. Op vertoon van uw startbewijs kunt u vrij uitrijden na parkeren. |
| Soort: | Rondetocht |
| Telefoonnummer: | 0527 245458 |
| Website: | |
| IJsvereniging: |